Logo

Šporet Elegant Odlichen!!

Број на оглас: 3256472 | Објавен на: 15.06.2019, 20:07
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Шпорети

Вид на оглас: Се продава


Sporetot e odlichno sochuvan,kako nov ..se raboti na nego..ima i za gril pečenje..za poveče informacii javetese

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 vvvv

Потврден огласувач