Logo

Laktofriz za mleko ALFA LAVAL

Број на оглас: 3256540 | Објавен на: 03.06.2020, 14:38
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.200 €
Цената не е фиксна

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Земјоделство и Животните на фармата

Вид на оглас: Се продава


francusko proizvodstvo
430 litri raboti na monofazna struja

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Robert

Потврден огласувач