Logo

TOSIBA 50 " DEFEKT LED DIODI ----- TXD

Број на оглас: 3256618 | Објавен на: 21.02.2020, 10:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Toshiba

Производ: Останато

Големина: 127 cm (50 inch)

Цена: 8.000 МКД

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Телевизори / LCD / Плазма

Вид на оглас: Се продава


tv e so izgoreni led sveti polovicno

 Кратово

Прати Е-Маил

 txd

Потврден огласувач