Logo

Mercedes B 200 cdi Avtomatik -07 Extra

Број на оглас: 3256729 | Објавен на: 23.05.2019, 10:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: B 200

Година: 2007

Гориво: Дизел

Километри: 150000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 103 kw / 140 ks

Цена: 5.499 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Mercedes B 200 cdi 140 ks so avtomatik menjac
Perfekten
Servisna kniska
Tocni km
Full oprema
Chrome paket
Maximalno socuvana vnatre

Nova nova perfektna


 Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

 Stan

Потврден огласувач