Logo

Stalaza

Број на оглас: 3256964 | Објавен на: 14.08.2019, 07:56
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 700 МКД

Категорија: Дом и Градина / Полици и Места за складирање

Вид на оглас: Се продава


Stalaza so dimenzii:
Shirina 34sm
Dlabina 23sm
Visina 180sm

  Битола    Општина: Битола

Прати Е-Маил

  .

Потврден огласувач