Logo

штендер за мотокрос

Број на оглас: 3257049 | Објавен на: 20.06.2019, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Suzuki

Вид: Скутер

Година: 2007

Модел: rmz

Километри: 5000

Цена: 2.500 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Мотори(над 45км/h)

Вид на оглас: Се продава


078-333-158 viber

isporaka po kargo za 1 raboten den.

Огласи од: Zoran

Zoran

Струмица

Станете Премиум член

 Струмица    Општина: Струмица

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач