Logo

Tesla Feature 3 (Тесла Феатуре 3)

Број на оглас: 3257247 | Објавен на: 21.05.2019, 09:26
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Tesla

Модел: Feature 3

Боја: White

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: До 0,5 GB

Големина на екранот: До 4" инчи

Цена: 1.299 МКД
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Цена 1.299 ден. доставата е бесплатна низ цела Македонија на домашна адреса,во рок од 2-3 работни дена. Плаќањето може да биде при самата достава на лице место. За порачки или дополнителни информации може да не исконтактирате на 070/648-828 или на нашата фб страна,веб страна или инстаграм
https://www.facebook.com/MarkShopMk1/
https://www.markshop.mk/
https://www.instagram.com/markshopmk/

КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ПРОИЗВОДОТ
-MediaTek 6261D
-2.8″ screen 240×320
-32MB RAM
-MikroSD up to 16 GB
-0.3MP rear camera, Flash
-1500 mAh
-Bluetooth
-FM
-Dual SIM
-White,Black
12 МЕСЕЦИ ГАРАНЦИЈА

  Скопје    Општина: Кисела Вода

Прати Е-Маил

  MarkShop (претпријатие)