Logo

PIKAMER SOCOMEC 300

Број на оглас: 3257535 | Објавен на: 12.02.2020, 11:49
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 €

3.200 €

Категорија: Моторни Возила / Тешки воз.Градежни машини / Виљушкар / Градежни машини

Вид на оглас: Се продава


SOKOMEC 300
REVIZIONIRAN NOV
ZA JCB3CX CAT CASE HITACHI...


www.itmakom.com

 Демир Хисар

Прати Е-Маил

 ITMAKOM dooel

Потврден огласувач