Logo

Lada niva delovi

Број на оглас: 3257833 | Објавен на: 02.07.2020, 14:00
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Lada

Модел: Niva

Година: 1996

Гориво: Бензин / Плин

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Теренци - SUV

Боја: Бела

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 08.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Kласа на емисија: Останато

Цена: 9.999.999 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Razni Delovi za lada niva

Limarija I mehanicki delovi
Delovi
DELOVI
ДЕЛОВИ
PJES

 deks

Потврден огласувач