Logo

Iphone 6s 64 giga

Број на оглас: 3257835 | Објавен на: 18.05.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 6s

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 149 €
150 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone 6s
64 giga
neverlock
gold
bez adapter i kabel
77% bateria
Bez zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Noli

Потврден огласувач