Logo

Sony 75-300mm A-mount. Skoro nov

Број на оглас: 3257927 | Објавен на: 22.05.2019, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Резолуција: Од 20 Мегапиксели

Марка: Sony

Цена: 6.500 МКД
7.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: ТВ, Видео, Фото и Мултимедија / Дигитални фотоапарати

Вид на оглас: Се продава


Objektivot e telefoto 75-300mm f4.5-5.6 macro focus, staklo socuvan skoro nov za sony a-mount. Cenata ne e fiksna. Informacii na ovoj broj
070557594.

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Tetovo

Потврден огласувач