Logo

tiko tico delovi palenja farovi xladnaci svee ima

Број на оглас: 3257952 | Објавен на: 01.08.2020, 08:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Daewoo

Модел: Tico

Година: 2019

Гориво: Бензин

Километри: 130000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2020

Сила на моторот: 30 kw / 41 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


prodavamm delovii za tikovciii imaaa svee najeftini delovii niz cela makedonija Novii i Polovni delovi svee ima

 Кратово

Прати Е-Маил

 Zoran

Потврден огласувач