Logo

Delphi profesionalna masina za polnenje freon

Број на оглас: 3258086 | Објавен на: 15.05.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Нега на автомобили

Вид на оглас: Се продава


R134 komplet so alatka za testiranje vo slucaj na tecenje.

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач