Logo

приколка SCHMITZ SCS 24/L

Број на оглас: 3258206 | Објавен на: 07.05.2019, 10:35
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Приколки

Вид на оглас: Се продава


Се продава приколка SCHMITZ SCS 24/L

-- 2007 год.
-- Должина = 13999 mm
-- Ширина = 2550 mm
-- Висина = 4000 mm
-- Маса = 6800 kg

Цена по договор

Инфо: Кире 070 324 286

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Ќире