Logo

Iphone 6 plus

Број на оглас: 3258300 | Објавен на: 18.05.2019, 10:11
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple

Модел: iPhone 6 plus

Боја: Gold

Интерна меморија: 64 GB

РАМ меморија: повеќе од 8 GB

Големина на екранот: 6" инчи и поголеми

Цена: 150 €
159 €
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Iphone 6 plus
neverlock
mnogu dobar socuvan
64 giga
gold
Bez Zamena

 Струга    Општина: Струга

Прати Е-Маил

 Noli

Потврден огласувач