Logo

AUDI A8 4.2 TDI

Број на оглас: 3258544 | Објавен на: 07.05.2019, 16:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Audi

Модел: A8

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Седани

Боја: Златна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2019

Сила на моторот: 240 kw / 326 ks

Цена: По Договор
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Prodavam audi A8 4.2 tdi vo odlicna sostojba so full oprema za ceniteli !!
Poveke info tel
071-565-923

 Скопје    Општина: Сарај

Прати Е-Маил

 Zoki

Потврден огласувач