Logo

DELOVI ZA SKANIJA 112 I 113

Број на оглас: 3258581 | Објавен на: 21.05.2020, 21:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Други

Модел: 112 i 113

Tип на делови: Делови за каросерија

Цена: 1.111.111 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Авто делови и Авто Опрема / Резервни делови

Вид на оглас: Се продава


SE PRODAVAAT DELOVI OD SKANIJA SAMO MOTOR NEMA

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 DIME

Потврден огласувач