Logo

Citroen C2 VTR 1.4 hdi

Број на оглас: 3258725 | Објавен на: 15.08.2019, 09:21
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Citroen

Модел: C2

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Maли градски

Боја: Зелена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 05.2020

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 145.000 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Odlicno socuvano vozilo so mala potrosuvacka i avtomatski menuvac, full oprema.

  Скопје    Општина: Аеродром

Прати Е-Маил

  Ivan

Потврден огласувач