Logo

SKOPJE-SOLUN TAKSI TAXI PREVOZ 25€

Број на оглас: 3258813 | Објавен на: 18.06.2019, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Во месец: Мај

Тип на превоз: Нудам превоз

Од: Скопје

До: ------------

Време на тргнување: 14.00

Датум: 18

Цена: 25 €

Категорија: Одмор, Туризам, Билети, Патувања / Патувај заедно

Вид на оглас: Се продава


Slobodni mesta Skopje-Solun 18.05.sreda
25€ od patnik trgnuvane posle pladne.

 Скопје    Општина: Скопје Центар

Прати Е-Маил

 МК. Такси (претпријатие)

Потврден огласувач