Logo

international 743 donesen od ch.

Број на оглас: 3258852 | Објавен на: 01.06.2020, 21:48
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.000 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


odlicna sostojba 67ks.

 Свети Николе    Општина:Свети Николе

Прати Е-Маил

 Иле

Потврден огласувач