Logo

NAJEFTINA PONUDA NA EVROPSKI TELEFONI - MOBICOM

Број на оглас: 3259002 | Објавен на: 31.05.2020, 11:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Apple ( iPhone)

Модел: Xs

Боја: Black

Интерна меморија: 256 GB

РАМ меморија: 4 GB

Големина на екранот: 6 - 6,4" инчи

Цена: По Договор
Цената е фиксна

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


ЦЕНОВНИК ЈУНИ 2020

IPHONE
iPhone 11 Pro Max 64GB EU = 66990 ден
iPhone 11 Pro 64GB EU = 60990 ден.
iPhone 11 128GB EU = 45990 ден
iPhone 11 64GB EU = 42990 ден
iPhone Xs Max 64GB EU = 44990 ден
iPhone Xs 64GB EU = 39990 ден
iPhone Xr 64GB EU= 36990 ден
iPad Pro 12.9” 64GB EU = 64490 ден
iPad Air 10.5” 64GB wifi EU = 33990 ден
iPad 10.2" 32GB wifi = 20990 ден
iWatch series 5 44mm = 27990 ден
AirPods Pro = 14990 ден
AirPods 2 WiFi = 11990 ден

SAMSUNG
Galaxy S20 Ultra 5G 12/128 EU = 64990 ден
Galaxy S20+ 8/128 EU = 46990 ден
Galaxy S20 8/128 EU = 43990 ден
Galaxy Flip Z EU = 69990 ден
Galaxy Note 10+ 12/256 EU = 47990 ден
Galaxy Note 10 lite 6/128 EU = 41999 ден
Galaxy S10+ 8/128 EU = 37990 ден
Galaxy S10 8/128 EU = 33990 ден
Galaxy A71 6/128 EU = 22990 ден
Galaxy A51 4/128 EU = 17990 ден
Galaxy A41 4/64 EU = 15990 ден
Galaxy A30s 4/64 EU = 12490 ден
Galaxy A20e 3/32 EU = 8490 ден
Galaxy Watch Active 2 EU = 14990 ден
Buds+ EU = 8990 ден
Buds EU = 6990 ден

HUAWEI
P40 Pro 5G 8/256 EU = 49990 ден
P40 5G 8/128 EU = 39990 ден
P40 lite 6/128 EU = 14990 ден
P30 Pro 6/128 EU = 34990 ден
P30 6/128 EU = 24990 ден
P30 lite 4/128 EU = 13990 ден
P Smart Pro 6/128 EU = 13990 ден
Nova 5T 6/128 EU = 18990 ден
Y6P 2020 3/64 EU = 9990 ден
Y5P 2020 2/32EU = 7990 ден
FreeBuds 3 EU = 7490 ден
Watch GT2 EU = 11990 ден

LG
G8x EU = 42990 ден
G8s EU = 24990 ден

XIAOMI
Mi 10 5G 8/128 EU = 37990 ден.
Note 10 Pro 8/256 EU = 31990 ден
Note 10 6/128 EU = 25990 ден
Note 10 lite 6/64 EU = 18990 ден
Pocophone F2 Pro 5G 6/128GB EU = 30990 ден
Redmi Note 9 Pro 6/64 EU = 15990 ден
Redmi Note 9S 4/64 EU = 12990 ден
Redmi Note 9 3/64 EU = 11490 ден

ONEPLUS
8 Pro 5G 8/256 EU = 55990 ден.
8 5G 8/128 EU = 42990 ден.

CATERPILLAR
CAT S61 EU = 42990 ден
CAT S60 EU = 24990 ден
CAT S52 EU = 24990 ден
CAT S31 EU = 18990 ден

Сите телефони се неотпаковани за Европски пазар EU со 2 години гаранција.
МОЖНОСТ НА РАТИ!!!
НЕМА ПОЕФТИНО!!!
Праќаме со КАРГО низ цела Македонија. БЕСПЛАТНА ДОСТАВА!!!
МОБИКОМ - 075379133 075500999
ул. Солунска 240, Широк Сокак (камен мост), Битола
www.mobicom.mk

Огласи од: Mobicom Premium Store

Mobicom Premium Store

Solunska 240, SIROK SOKAK (kamen most)
Битола

Станете Премиум член

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 Mobicom Premium Store (претпријатие)

Потврден огласувач