Logo

VW CADDY TDI LIFE,105 ks

Број на оглас: 3259060 | Објавен на: 22.09.2019, 11:15
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Caddy

Година: 2008

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 09.2019

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


VW CADDY LIFE TDI,
registrirana za 7 patnici
2008 godina ,vo soobrakjajna
105 ks.....motor perfekten,
dozvoleno e proverka vo servis ....
servisirana komplet,so garancija
214 000 km,realni kilometri,
dobri gumi,
klima,
centralno,
alarm,
2 stranicni klizacki vrati,
se carini bez problem
EURO 4  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Gligor

Потврден огласувач