Logo

MASINA ZA STRUGANJE PARKET

Број на оглас: 3259323 | Објавен на: 16.05.2019, 01:44
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 600 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Бизнис и дејности, Машини алати / Дрвна индустрија и Преработка на дрво

Вид на оглас: Се продава


Se prodava mnogu dobro socuvana monofazna masina za struganje parket, slajferica. Masinata e vo perfektna sostojba. Cena po dogovor. Telefon za kontakt: 078394625 077533104

 Штип    Општина: Штип

Прати Е-Маил

 Goran

Потврден огласувач