Logo

Huawei p10 lite moze zamena

Број на оглас: 3259383 | Објавен на: 14.02.2020, 16:08
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Huawei

Модел: P10 lite

Боја: Black

Интерна меморија: 32 GB

РАМ меморија: 3 GB

Големина на екранот: 5 - 5,4" инчи

Цена: 6.500 МКД
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Мобилни телефони и додатоци / Мобилни телефони

Вид на оглас: Се продава


Huawei p10 lite so odlicni perfomansi single Sim unlucked socuvan moze zamena sleduva samo so polnac 075520846 po email ili viber

 Струга    Општина:Струга

Прати Е-Маил

 oglas

Потврден огласувач