Logo

Rezervna guma

Број на оглас: 3259636 | Објавен на: 12.06.2019, 23:45
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.600 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Гуми и Бандажи / Гуми

Вид на оглас: Се продава


Astra 16ka i 17 ka bandas
5x112
5x110

 Делчево    Општина: Делчево

Прати Е-Маил

 Sara

Потврден огласувач