Logo

Se prodava trosed so mehanizam (so dushek)

Број на оглас: 3260182 | Објавен на: 12.07.2019, 12:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 1.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Дневна соба / Троседи

Вид на оглас: Се продава


Се продава кауч/тросед, на пуштање (душек/кревет).
Каучот е користен, но нема дефект, со ислучок на перничињата и душекот кои можат да се заменат или пополнат со сунѓер.

Механизмот за извлекување на душекот функционален. Не е расипан, тежок или комплициран.

Каучот е во зграда во Карпош.

Телефон - 070367113

(kauch kauc trosed garnitura гарнитура)

 Скопје    Општина: Карпош

Прати Е-Маил

 Marta

Потврден огласувач