Logo

FIAT PANDA 4X4 1.3DIZEL

Број на оглас: 3260484 | Објавен на: 04.04.2020, 08:55
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Fiat

Модел: Panda

Година: 2006

Гориво: Дизел

Километри: 140000

Менувач: Рачен

Каросерија: Maли градски

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 51 kw / 69 ks

Kласа на емисија: Еуро 4

Цена: 4.999 €
Цената е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Registrirana do april 2021g
Menati plocki diskovi
Site filtri maslo
PK kais zategac
Ispravna vo top sostojba
Klimatronik
ZA CENA NE PREGOVARAM FIKSNA

 Битола    Општина:Битола

Прати Е-Маил

 nikolovski nikola

Потврден огласувач