Logo

Radio golf 5 6 passat touran polo i dr

Број на оглас: 3261013 | Објавен на: 15.05.2019, 08:05
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 80 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Rcd310 so aux izvadeno od golf 6 2012 nema nitu edna grepka kako novo moze i na viber ili direkno na brojot 077 757 761 ORIGINAL

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Igor

Потврден огласувач