Logo

obicen frizider i zamrznuvac vertikalen

Број на оглас: 3261045 | Објавен на: 23.08.2019, 14:53
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Фрижидери

Вид на оглас: Се продава


obicen frizider-ispraven(ubavo ladi)-2000 denari
se prodavaat poradi selenje
info na 071 79 44 24 POSLE 16 CASOT!!ILI NA MAIL

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  MARJAN

Потврден огласувач