Logo

Ford fokus 1.8 tdci

Број на оглас: 3261191 | Објавен на: 10.11.2019, 14:42
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: Focus

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 15000

Менувач: Рачен

Каросерија: Каравани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 01.2019

Сила на моторот: 85 kw / 116 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Kolata e vo odlicna sostojba
Ima smeneto ulje fitri do sledni 10 iljadi
Prednicata e kompletno nova
Novi gumi
Od oprema ima:
Elektricni dzamovi
Elek.na retrovizori
Greaci na sedista
Vebasto
Klima

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач