Logo

Mikribranova

Број на оглас: 3261326 | Објавен на: 10.05.2019, 14:03
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Daewoo mikrobranova mnogu malku koristena

 Тетово    Општина: Тетово

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач