Logo

Reno espace 2.2dci

Број на оглас: 3261646 | Објавен на: 25.08.2019, 21:52
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: Renault

Модел: Espace

Година: 2004

Гориво: Дизел

Километри: 25000

Менувач: Рачен

Каросерија: Моноволумен

Боја: Сина

Регистрација: Странска

Регистрирана до: 11.2019

Сила на моторот: 100 kw / 136 ks

Цена: По Договор

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava reno espace 2.2dci privilege model so panorama, registriran na BG tablici so platen danok.Moze zamena za pomalo. moze da se proba vo sekoe vreme poveke onf na 077889998

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  filip

Потврден огласувач