Logo

Delimano fusion juicer

Број на оглас: 3261667 | Објавен на: 06.06.2019, 09:16
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 3.000 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Соковници

Вид на оглас: Се продава


nov nekolku pati upotreben

BIRAJTE NA OVOJ BROJ
075235716
075235716
075235716
075235716 ALEKSANDRA ALEKSANDRA

 Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

 Goce

Потврден огласувач