Logo

Scania 124L 400

Број на оглас: 3261674 | Објавен на: 19.06.2019, 10:10
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Камиони

Вид на оглас: Се продава


Se prodava scania 124 400 na bosh so odlicen motor proiz. 1998god vo dobra sostojba pali vozi moze komplet i oddelno poveke info na tel 078/318-914 EKSTRA CENA!!! 078/318-914

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kamion

Потврден огласувач