Logo

BMW 525D

Број на оглас: 3261689 | Објавен на: 09.12.2019, 19:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: BMW

Модел: 525

Година: 2005

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 03.2020

Сила на моторот: 130 kw / 177 ks

Цена: 10 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava bmw 525d proiz 2005god reg do 03.2020 vo odlicna sostojba so full oprema poveke moze i zamena info. 078/318-914 078/318-914

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 Kamion

Потврден огласувач