Logo

Golf 4

Број на оглас: 3261738 | Објавен на: 18.08.2019, 09:24
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Марка: VW Volkswagen

Модел: Golf

Година: 1999

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 2.550 €
Цената не е фиксна

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Se prodava Golf 4 1.9tdi 66kw 90ks reg do 12.2019 vo odlicna sostojba so napraven kompleten servis poveke info 078/417-156

  Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

  Kamion

Потврден огласувач