Logo

МАЛО БОЈЛЕРЧЕ КОНЧАР- ефтино

Број на оглас: 3262126 | Објавен на: 04.12.2020, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.000 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Се продава мало бојлерчина марка Кончар од 5 и 10 литри,нови, неотпаковани,ниско монтажни по супер ниска цена.
Цената е на парче.Испораката може да биде и по карго- вклучен трошок во цената

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Meni

Потврден огласувач