Logo

БОЈЛЕР КОНЧАР 80Л екстра цена

Број на оглас: 3262148 | Објавен на: 04.12.2020, 08:29
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 4.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Бојлери

Вид на оглас: Се продава


Се продава бојлер 80л марка Кончар по супер цена.Бојлерот е нов,неодпакован,вертикален.
Можна испорака по карго со вклучени трошоци во цена

 Крушево    Општина:Крушево

Прати Е-Маил

 Meni

Потврден огласувач