Logo

opel rekord 1900

Број на оглас: 3262329 | Објавен на: 21.09.2019, 19:54
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Rekord

Година: 1980

Гориво: Бензин

Километри: 500000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2020

Сила на моторот: 75 kw / 102 ks

Цена: 5.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


ispravna pali vozi

 adnan