Logo

GASENICAR 455 FIAT

Број на оглас: 3262547 | Објавен на: 03.12.2020, 19:15
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 2.900 €

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Трактори

Вид на оглас: Се продава


PRODAVAM GASENICAR FIAT MODEL 455 TEL ZA POVEKE INFO NA -071-491-070.SPASO

 Радовиш    Општина:Радовиш

Прати Е-Маил

 dafe

Потврден огласувач