Logo

opel astra 2.0dti

Број на оглас: 3262615 | Објавен на: 16.05.2019, 12:57
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Opel

Модел: Astra

Година: 2000

Гориво: Дизел

Километри: 200000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Сива

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 04.2020

Сила на моторот: 86 kw / 117 ks

Цена: 1.550 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


se prodava opel astra G 2.0 dti 2000 godina vo odlicna sostojba napraven servis novi gumi klima registrirana do 04.2020

 Валандово

Прати Е-Маил

 marjan