Logo

РАСПРОДАЖБА НА РОБА ЕСЕН/ЗИМА

Број на оглас: 3262634 | Објавен на: 10.06.2019, 03:01
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Tип на облека: Други

Големина: M

Боја: Други

Цена: 300 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Мода и Облека и Обувки / Женска Облека

Вид на оглас: Се продава


Сезонска распродажба по цени од 300 до 600 ден. Вршиме достава по карго.
За повеќе информации побарајте не на бројот 072 721 400.

  Велес    Општина: Велес

Прати Е-Маил

  Eli