Logo

Fabricko radio od Alfa Romeo 159

Број на оглас: 3262861 | Објавен на: 20.07.2019, 15:22
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 150 €

Категорија: Моторни Возила / Автоделови и Опрема / Авто Hi-Fi и Навигација / DVD/ CD/MP3/MP4 плеери

Вид на оглас: Се продава


Se prodava fabricko radio od Alfa Romeo 159 (komplet so okvir)
Tel. za kontakt
072218964
072218964
072218964

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 A

Потврден огласувач