1 / 3
Prodavam pumpa za voda na bezin
9.000 €
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

21.05.2019 19:13

Бутел / Скопје

Pumpa za voda na benzin 7000 den, ednas koriatena nova
Racna pumpa 3000 den
Komplet dvete 9000 den

Категорија: Дом и Градина / Cтруја и додатоци - Агрегати

Се продава од:

Mihajlo
Потврден огласувач
071292534
Испрати Е-маил до огласувачот

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам