Logo

Intel Core 2 Duo e5300, 2GB RAM, 1TB HDD

Број на оглас: 3263057 | Објавен на: 25.09.2019, 01:54
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Xaрд диск HDD: 1 TB

РАМ Меморија: 2 GB

Модел на процесор: Intel Core 2 Duo

Тип на хaрд диск: HDD

Цена: 6.500 МКД
Цената не е фиксна

Категорија: Компјутери / Десктоп компјутери

Вид на оглас: Се продава


Kompjuterot e vo odlicna sostojba, moze da se vidi vo sekoe vreme. So nego odi i Samsung monitor 19".
Za povekje informacii javete se na: 078696599

  Куманово    Општина: Куманово

Прати Е-Маил

  Zoran

Потврден огласувач