Logo

Socuvana severin mikrobranova

Број на оглас: 3263293 | Објавен на: 12.08.2019, 09:46
Промовирај Обнови Измени Избриши      Назад

Цена: 1.800 МКД

Категорија: Дом и Градина / Апарати за домаќинство / Микробранови

Вид на оглас: Се продава


Mikroto e socuvano vo ekstra sostojba

  Скопје    Општина: Гази Баба

Прати Е-Маил

  Nikola

Потврден огласувач