Logo

vitlo

Број на оглас: 3263335 | Објавен на: 12.05.2019, 21:09
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Цена: 11.111 €
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Земјоделски возила / Шумски машини

Вид на оглас: Се продава


prodavam traktor vladimirec so vitlo tajfun 5.5t malku koristeno cena po dogovor

 Кавадарци    Општина:Кавадарци

Прати Е-Маил

 toso

Потврден огласувач