Logo

Gumi 205-55-16

Број на оглас: 3263430 | Објавен на: 16.05.2019, 16:27
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Mercedes-Benz

Модел: 220

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 35000

Менувач: Рачен

Каросерија: Седани

Боја: Црна

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 07.2018

Сила на моторот: 55 kw / 75 ks

Цена: 2.000 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Cetirite gumi za 2000 den

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач