Logo

Filtri za vo komora

Број на оглас: 3263440 | Објавен на: 05.06.2019, 09:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Ford

Модел: C-Max

Година: 2016

Гориво: Дизел

Километри: 20000

Менувач: Автоматски

Каросерија: Каравани

Боја: Црвена

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 06.2018

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: 1 €

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Filtrite se novi nekoristeni

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 Nikola

Потврден огласувач