Logo

SEAT LEON-1.9TDI 90 ks- 2001 god. 075-350-342

Број на оглас: 3263572 | Објавен на: 16.05.2019, 17:13
Промовирај Обнови Измени Избриши    Назад

Марка: Seat

Модел: Leon

Година: 2001

Гориво: Дизел

Километри: 190000

Менувач: Рачен

Каросерија: Хеџбек

Боја: Сина

Регистрација: Македонска

Регистрирана до: 12.2019

Сила на моторот: 66 kw / 90 ks

Цена: По Договор
Цената не е фиксна
Испрати предлог цена

Продавачот прифаќа предлози за цена

Категорија: Моторни Возила / Автомобили

Вид на оглас: Се продава


Leon 1.9 TDI, 66kw-90konja
2001 gidina, so klima
Ekstra
ZVONETE na 075-350-342

 Кавадарци    Општина: Кавадарци

Прати Е-Маил

 KAV

Потврден огласувач